İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

kombi tamir servisi

Kombi Tamir Servisi

Sadece kombi tamir servisi hizmetimizden değil kombinizin her türlü sorununda firmamızı arayarak ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz kusursuz ve kalitelidir. Kombi servisimiz cihazlarınızın ömrünü doğrudan etkileyen uzun vadede kullanmanız açısından da fayda sağlar.

Kombi Tamir Servisi

Firmamız alanında bakım, onarım ve tamir işlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Çözümlü odaklı faaliyet gösteren firmamız kaliteden asla taviz vermeden siz değerli müşterilerini memnun etmektedir. Sadece kombi tamir servisi hizmetimizden değil kombinizin her türlü sorununda firmamızı arayarak ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz kusursuz ve kalitelidir. Kombi servisimiz cihazlarınızın ömrünü doğrudan etkileyen uzun vadede kullanmanız açısından da fayda sağlar. Yaptığımız teknik işlemlerimizin tamamı cihazınızın performansın arttırmaya yöneliktir. Bunun bilincinde olan firmamız cihazınızda meydana gelecek her türlü işlemi profesyonel kadro ile gerçekleştirmektedir.  Tamir hizmetimiz sırasında tercih ettiğimiz yedek parçaların tamamı orijinal olup cihazınızın ömrünü uzatan türdendir.

Kombi Bakım Servisi

Kombi bakımı hemen hemen her kullanıcının ön yargı ile davrandığı bir işlemdir. Aslına bakarsanız kombi bakım servisi kapsamında faaliyet gösteren firmamız her fırsatta kombinizin performansını etkileyen bakım hizmetlerini siz değerli müşterilerine vurgulamaktadır. Kombi bakımını yılda iki defa yaptırıyor olmanız her açıdan fayda sağlar. Başlangıçta doğalgaz tüketiminden tasarruf edersiniz. Daha düşük doğalgaz faturaları öderken aynı zamanda da iliklerinize kadar ısınabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında cihazınızdaki tüm arızaları tespit ederek müdahale etmek daha basittir. Tespit edilip müdahale edilen parçalar kombinizin arızaya yol açmasını da engeller. Bunun yanı sıra kombi kullanırken daha bilinçli hareket ederek arıza olmasını durumunda ne yapacağınızı daha kolay kestirebilirsiniz. Kombi bakımı ile cihazınızın aksamlarının bozulması ya da arızaya geçmesi ihtimali ortadan kalkar.

İlginizi Çekebilir  Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kombi Arıza Servisi

Kombi arızaları can ve mal kayıplarının yaşandığı arızalar arasındadır. İhmal edilen bakım zamanları arızaları da beraberinde getirir. Arızaları hafife almanız daha büyük arızalara neden olduğu gibi kimi zaman kombi cihazınızı değiştirmenize de imkân sağlar. Kombi arıza servisi alanında hizmet veren firmamız kombilerinizin her türlü arıza kaynağını kısa sürede tespit edip müdahale edebilir. Arızalara müdahale sırasında arızanın kaynağını, arıza durumunda neler yapmanız gerektiğini, tamir sonrası da nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda yardımcı olur. Arıza ciddi bir sorun olduğu için ihmal edilmemesi gerekir. Firmamızı arıza durumunda 7/24 arayarak destek isteyebilirsiniz.

Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!