İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

yogusmali kombi nedir

Yoğuşmalı Kombi Nedir

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarında her mevsim kullandığımız kombilerin genellikle yoğuşmalı modelleri tercih edilmektedir. Kullanılacakları mekânların ölçülerine uygun özelliklere sahip şekilde tercih edilen kombiler beklentilerin çok daha üzerinde hizmet vermektedir. Kısacası yoğuşmalı kombi nedir diye merak edenlere diğer kombilere oranla yüksek verime sahip ve az yakarak daha fazla ısınma hizmeti sunan kombi çeşididir.

Yoğuşmalı Kombi Nedir

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarında her mevsim kullandığımız kombilerin genellikle yoğuşmalı modelleri tercih edilmektedir. Kullanılacakları mekânların ölçülerine uygun özelliklere sahip şekilde tercih edilen kombiler beklentilerin çok daha üzerinde hizmet vermektedir. Kısacası yoğuşmalı kombi nedir diye merak edenlere diğer kombilere oranla yüksek verime sahip ve az yakarak daha fazla ısınma hizmeti sunan kombi çeşididir.

Neden Yoğuşmalı Kombi

yogusmali kombi ozellikleri

yogusmali kombi ozellikleri

Gaz haline sahip olan bir maddenin sıvı hale dönüşmesi ve bu dönüşüm esnasında etrafına ısı vermesi olayına yoğuşma adı verilmektedir. Normalden daha fazla ısıtan, tasarruflu çalışan ve daha da güzeli diğer kombi çeşitlerine oranla daha sessiz çalışan kombi neden yoğuşmalı kombi tercih etmeliyim sorusuna güzel bir cevap olmaktadır.

Yakıt tüketimi düşük olmasına rağmen verimi maksimum seviyelerde olan kombilerin sahip oldukları fiyat aralıkları da herkesin rahatlıkla bu özelliklerde kombilere sahip olmalarını sağlamaktadır.

Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Sessiz çalışan, kolay taşınan, çok yer kaplamayan ve hafif olan kombiler kullanıcılarına hiçbir problem yaşatmamaktadır. Isınma ihtiyacının yanı sıra ısınmada da kullanılan kombiler sayesinde şofben, termosifon gibi ısıtıcılara da gerek kalmamaktadır.

İlginizi Çekebilir  Kombi Arızaları Nelerdir

Bireysel ısınma imkânı sunan kombilerin özelliklerinden biri de ne kadar kullanmak istersek o kadar kullanır ve kullandığımız kadar ödeme yaparak bütçelerimizi kontrol altında tutarız. Her biri farklı avantaj sunan yoğuşmalı kombi özellikleri araştırılarak kullanıcılar uzun süre kullanacakları kombileri hakkında gereken tüm bilgilere sahip olabilmektedirler.

Yoğuşmalı Kombi Faydaları

Atılan gazı sahip olduğu özelliği sayesinde yeniden kullanılır hale getirerek %30luk tasarruf sağlamaktadır. Aynı şekilde metrekareleri fazla olan ve diğer kombi çeşitleri ile ısınamayan mekânlarda tercih edilerek sorunsuz ısınma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yoğuşmalı kombi faydaları içerisindeki en önemlisi fan özelliğinin bulunmasıdır. Bu sayede atık gaz fan sayesinde iç boru ile dış ortama atılmaktadır. Kombiler bulundukları ortamdaki havayı tüketmedikleri gibi havanın kirlenmesine de neden olmamakta ve bine bacasına ihtiyaç duymayarak, mekânların dış ortamlara açılan herhangi alanına monte edilebilmektedirler.

yogusmali kombi farki

yogusmali kombi farki

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Sağladıkları avantajları çok fazla olan ve genellikle her mekânda tercih edilen yoğuşmalı kombi fiyatları diğer kombilere oranla biraz daha yüksek olabilmektedir. Lakin sahip oldukları özellikleri ile daha uygun faturalara daha fazla ısınma ve sıcak su imkânı sunan kombiler verilen ara farkları fazlası ile karşılamaktadırlar.  Marka ve modellerine göre farklı fiyat aralıklarına sahip kombileri seçerken her daim alanında uzman kişilerden yardım alınması gerekmekte ve bu sayede sıkıntıda yaşanmamaktadır.

Tam Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Birbirinden farklı isimler tarafından üretilen kombilerin her birinin kendisine özel özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde mekân sahipleri tarafından en iyi şekilde araştırılmakta ve tercih edilmektedirler. Şimdilerde ilk tercih olan tam yoğuşmalı kombi fiyatları diğer kombilerin sahip olduğu fiyatlara oranla biraz daha fazla olabilmektedir. Fakat tam yoğuşmalı kombilerin sağladığı avantajlar ve faydalar göz önünde bulundurulduğunda alınan kombinin özelliklerine oranla çok daha makul fiyata alındığı ve büyük kar sağlandığı görülmektedir.

İlginizi Çekebilir  Doğalgaz Faturası Nasıl Az Gelir

Tam Yoğuşmalı Kombi Nedir

Evlerine ya da iş yerlerine kombi almaya karar veren kişiler tam yoğuşmalı kombi nedir? Diye merak ettiklerinde geniş çaplı bir araştırma yapmalıdırlar. Kombi konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip kişiler ile yapacakları görüşmeler sonrasında hiç düşünmeden kombinin siparişini vereceklerdir. Sahip olacakları kombileri sayesinde yılın hiçbir mevsimi özellikle de kombilerin yoğun çalıştığı kış aylarında hiç problem yaşamadan gönül rahatlığı ile kombilerini kullanacaklardır. Gereksiz mağduriyet yaşamamak ve fazla harcamalar yapmamak adına mutlaka işinde uzman kişilerden yardım alınmalıdır.

Previous

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!