İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

kombim calisiyor ama petekler isinmiyor

Kombim Çalışıyor Ama Petekler Isınmıyor

Kombim Çalışıyor Ama Petekler Isınmıyor şikâyeti ile tarafımıza geldiğiniz zaman sorunun neden olduğu arıza tarafımızca kısa sürede tespit edilir. Öncelikle bu sorunun temeli kombi bakımına bağlıdır. Bunun dışında da peteklerin giriş ve çıkış filtrelerinde tıkanıklık söz konusu olabilir.

Kombim Çalışıyor Ama Petekler Isınmıyor

Kombinin en önemli parçası şüphesiz peteklerdir. Peteklerin ısınmamasının birden fazla sebepleri olabilir. Kombim Çalışıyor Ama Petekler Isınmıyor şikâyeti ile tarafımıza geldiğiniz zaman sorunun neden olduğu arıza tarafımızca kısa sürede tespit edilir. Öncelikle bu sorunun temeli kombi bakımına bağlıdır. Bunun dışında da peteklerin giriş ve çıkış filtrelerinde tıkanıklık söz konusu olabilir. Peteklerin havası alınmadıysa eğer peteklerde hava kaldığı için de petekleriniz ısınmayabilir.

 

Kombi Sıcak Su Çalışıyor Petekler Isınmıyor

Kombinin sıcaklığını ortama yayan petekler ısınmadığı takdirde hayatınız doğrudan olumsuz bir şekilde etkilenir. Kombi sıcak su çalışıyor petekler ısınmıyor ise üstte belirttiğimiz sorunlardan herhangi birisi ile karşı karşıya olabilirsiniz. Firmamız sorunun kaynağını tespit ettikten sonra müdahaleye başlar ve kalıcı çözümler sunar.

 

kombi calisiyor petekler isinmiyor

kombi calisiyor petekler isinmiyor

Kombi Çalışıyor Petek Isınmıyor

Genellikle kombi performansını doğrudan etkileyen en büyük işlem kombi bakımlarıdır. Kombi bakımı sırasında peteklerin de temizliği yapıldığı için peteklerden istenilen performans rahatlıkla sağlanabilmektedir. Kombi çalışıyor petek ısınmıyor ise arızanın kombi kaynaklı mı petek kaynaklı mı olduğu tespit edilmelidir. Peteklerde tahliye edilmeyi bekleyen su ya da su basıncının gereğinden fazla ya da az olması da peteklerin performansını olumsuz yönde etkileyen faktörlerin başında gelir.

İlginizi Çekebilir  Yoğuşmalı Kombi Nedir

 

Kombi Çalışıyor Suyu Isıtmıyor

Kış aylarında daha çok tercih edilen ve yokluğu da hissedilen kombiler uzun süreli kullanacağınız ve bakımları yapılmadığı sürece arıza çıkaracak bir cihazdır. Hassas olmasının yanı sıra herhangi bir arıza durumunda kişiye arızanın var olduğunu sinyaller ile göstermektedir. Kombi çalışıyor suyu ısıtmıyor ise diyafram sistemli kombilerde genellikle su akış şalterli bir kombinin sıcak su problemi diyafram contası ile alakalı olabilir. Bunun haricinde diyafram sistemli değilse de su akış şalteri ya da tribününde bir sorun vardır. Kısacası bu gibi arızaların tespiti profesyonel firmalar tarafından belirlenmelidir.

 

kombi calisiyor bazi petekler isinmiyor

kombi calisiyor bazi petekler isinmiyor

Kombi Çalışıyor Bazı Petekler Isınmıyor

Firmamız kombi bakım, arıza ve yedek parça alanında faaliyet gösteren alanında uzman çalışanlar ile sizlerin beklentilerini karşılamayı hedefleyen çalışma prensiplerine sahiptir. Kombi çalışıyor bazı petekler ısınmıyor bazıları ısınıyorsa ya da tamamı ısınmıyorsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunun kaynağını tespit edip müdahale etmemiz oldukça kısa bir süreyi kapsar.

Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!