İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri

Kombileri kış aylarında neredeyse hiç kapatmadan sürekli olarak çalıştırmaktayız. Ayrıca kombilerde birçok marka ve modele sahiptir. Her elektrikli makine gibi kombilerde gerek elektrik kesintilerinden, gerek su kesintilerinden veya uzun yıllardır bakım yaptırmadan çalıştırılmaktan dolayı arıza yapmış olabilmektedir. Bölgede meydana gelen kombi arızalarında kombi tamiri işleri uzun yıllardır tarafımızdan yapılmaktadır. Tamir sonrasında sizlere 1 yıl garanti vermekteyiz. Firmamıza ait profesyonel ustalarımız sayesinde kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız. Bizi tercih ettiğinizde haftanın her günü ve günün her saati firmaya ait telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorununuzu bildirmeniz ve gerekli olan isim ve adres bilgilerinizi not aldırmanız yeterli olmaktadır.

Kombi Tamiri Ne Zaman Yapilmali

Kombi Tamiri Ne Zaman Yapilmali

Kombi Tamiri Ne Zaman Yapılmalı

Yaz mevsiminde hiç kullanmadığımız kombileri kış mevsimi geldiğinde kışa uygun şekilde hazırlamamız gerekmektedir. Sürekli olarak kullanılan kombilerden daha verimli faydalanmak ve yakıt konusunda tasarruf sağlayabilmek için kombi bakımı yaptırılmalıdır. Soğuk kış günlerine hazırlıksız olarak yakalanıldığı zamanlarda birçok sebepten dolayı kombileriniz arıza verebilmektedir. Neredeyse bir saat bile kapatmadığımız, kapatınca üşüyeceğimiz kombilerin soğuk günlerde arıza vermesi sizler için çok kötü bir durum olmaktadır. Bu yüzden kombinizin tamirini yaptırarak rahat bir kış geçirmenizi sağlarsınız. Bu yazımızda kombi tamiri ne zaman yapılmalı sorusuna cevap bulabilmenizi sağlamaktayız.

Kombi Tamiri Gerekli Mi?

Günümüzde artık neredeyse her evde kombi kullanılmaktadır. Kombi tamiri gerekli mi? Sorusuna herkes farklı cevap vermektedir. Bize göre doğru cevap, evet soğuk kış günlerine hazırlık için kombilere gerekli tamirinin yaptırılmasıdır. Kombinizin tamiri için firmamıza ulaşıp, adres bilgilerinizi bıraktıktan sonra adresinize kadar gelip arızanızın teşhisini yapmaktayız. Bu teşhisi sizinle paylaşıp sizin de kabul etmenizden sonra kombinizin sorununu gidermek için tamirini yapmaktayız.

Kombi Tamiri Nasil Yapilir

Kombi Tamiri Nasil Yapilir

Kombi Tamiri Nasıl Yapılır

Kombinin sigortayı attırması, hiç çalışmaması veya soğutmaması gibi birden fazla sebepten dolayı arıza yaşıyor olabilirsiniz. Kombi tamiri nasıl yapılır konusunda bilgisi olmayan kişilerin yorumlarına inanmadan işinde profesyonel olan ve tecrübeli bir ekibe sahip olan firmamız sayesinde arızanın gerçek sebebi belirtilerek sorununuzu çözmekteyiz. Gerekli olan alet ve parçalarla gelerek gerekirse parça değişimi ile arızayı halletmekteyiz. Kombinizin içerisindeki suyu boşaltarak kirli suyu tahliye ederiz daha sonra hava basıncının ne kadar olduğunu kontrol ederiz.

Parçaları yerinden sökerek oluşan pislik ve tozları temizleyip gözeneklerin açılmasını sağlarız. Sökülen parçaları tek tek yerine yerleştiririz ve gaz ayarları kontrolüyle gaz sızdırmazlık testini yaparız. Hepsi bittikten sonra sizinle birlikte kombinizi çalıştırıp gözlemleriz. Çalıştıktan sonra hiçbir sorun görülmeyen kombinizi size teslim ederiz. Evinize gelen ustanın çağırdığınız firmaya ait olup olmamasını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kombi tamirinde de gerçeğin söylenmediği ufacık bir sorunun büyük bir sorun olarak gösterilmesi gibi yanlışlar olabilmektedir. Bu konularda dikkatli olmanız gerekmektedir. Güvenebileceğiniz bir firma olarak bizleri tercih ettiğiniz için sizleri asla pişman ettirmemekteyiz.

Kombi Tamiri Ne Kadar

Kombisinde arıza oluşan kişilerin aklına takılan sorulardan bir tanesi de kombi tamiri ne kadar sorusu olmaktadır. Evinize gelip kombinizin arızasını tespit ettikten sonra uyguladığımız işleme göre farklı fiyatlar oluşmaktadır. Bazen büyük bir parçanın değişmesi gerekebiliyor bazen ise basit bir işlem ya da bir düğme değişimi gibi işlemler olabilmekte. Ancak fiyat konusunda bu alanda hizmet veren firmalara göre size değerli müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktayız. Firmamızın amacı müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan dolayı bizi tercih ettiğinizde karşınıza çok fazla bir ücret çıkmayacağını bilmenizi isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!