İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

Kombi Tamir Fiyatlari

Kombi Tamir Fiyatları

Kombi tamir fiyatları konusunda da her işlem için tarifelerimiz minimum seviyededir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız profesyonel tamir hizmeti sunarak mağduriyetinizi en kısa zamana indirir. Kaliteli hizmetlerimiz ile beklentilerinizi karşılamayı hedefleyen firmamız kombi sorunlarınıza itina ile bakacak ve çözüme ulaştıracaktır.

 

Kombi Tamir Fiyatları

Kombilerin gerekli bakımlarının yapılmaması arızaların oluşmasına hatta daha uzun boylu olmasına neden olur. Kombi bakımları cihazın ömrünü uzattığı gibi olası arızaların oluşmamasına da önlem niteliğini taşır. Kombi tamiri yapılan işleme ve kullanılan yedek parçaya göre değişmektedir. Profesyonel firmalardan hizmet aldığınız sürece cihazınızın performansı eski haline dönüşür. Firmamız yıllardır kombi hizmetleri konusunda faaliyet gösteren uzman bir firmadır.

Kombi tamir fiyatları konusunda da her işlem için tarifelerimiz minimum seviyededir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız profesyonel tamir hizmeti sunarak mağduriyetinizi en kısa zamana indirir. Kaliteli hizmetlerimiz ile beklentilerinizi karşılamayı hedefleyen firmamız kombi sorunlarınıza itina ile bakacak ve çözüme ulaştıracaktır.,

 

kombi tamiri nasil yapilir

kombi tamiri nasil yapilir

Kombi Tamiri Nasıl Yapılır

Kombi tamiri yaparken amacımız kısa sürede ve kalıcı çözümlerdir. Kalıcı çözümler sunarken de tamir esnasında bütçenizi zorlamayacak tutarları belirleriz. Öncelikle kombi tamiri nasıl yapılır sorunuza cevap verecek olursak; önceliğimiz kombinizin garantisi halen devam ediyorsa garanti dışı bir işlem yapmaktan çekiniriz. Garanti kapsamında sunacağımız hizmetimiz sayesinde kombinizin garantisi halen devam edecektir.

İlginizi Çekebilir  Kombi Tamiri Nasıl Yapılır ?

Yedek parça değişimlerinde tercih ettiğimiz parçaların tamamı fabrika çıkışlı parçalar olup orijinaldir. Garanti dışında bir işlem ise eğer tamire başlamadan önce yedek parça tutarı konusunda tarafınıza bilgilendirme yaparız. Sizin de onayınızdan sonra yedek parça değişimlerini yaparak hizmetimizi sonlandırırız.

Tamir hizmetlerimiz genellikle yerinde olur. Sizleri daha fazla mağdur etmemek için de kombi tamirine donanımlı bir şekilde geliriz. Tam donanımlı ve alanında uzman çalışanlarımız ile kombinizin arızası kısa sürede sona erer.

 

Kombi Tamiri Ne Kadar

kombisi arızaya geçen her kullanıcının merak ettiği bir konu da kombi tamiri ne kadar tutar olur. Kombi tamiri yapılan işleme doğru orantılı bir şekilde belirlenir. Kullanılan yedek parçalar ya da onarımlar kombi tamiri fiyatlarına dahildir. Firmamız müşteri memnuniyetini daha ön planda tuttuğu için genellikle fiyatlandırma konusunda daha insancıl davranır. Uygun fiyat avantajlarını sunarken hizmetin kalitesinden de asla ödün vermeyiz. Firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri hakkında bilgi almak aynı zamanda hizmetlerimiz için belirlediğimiz ücret tarifelerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!