İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

kombi su akitiyor

Kombi Su Akıtıyor

Kombi su akıtıyor ise basınç problemi ile karşı karşıyasınız. Yapmanız gereken mevcut su basıncının 1,5-2 bar olmasını sağlamaktır. 1,5 barın üzerinde bir su basıncı varsa eğer kombi bu fazla suyu tahliye etmek isteyecektir.

Kombi Su Akıtıyor

Kombi su akıtma sorunlarının temeli kombi kullanıcılarının bilinçsiz bir şekilde kombi kullanması ile alakalıdır. Kombi su akıtıyor ise basınç problemi ile karşı karşıyasınız. Yapmanız gereken mevcut su basıncının 1,5-2 bar olmasını sağlamaktır. 1,5 barın üzerinde bir su basıncı varsa eğer kombi bu fazla suyu tahliye etmek isteyecektir. Tahliye edilemeyen su da sıkışacak ve su akıtmaya başlayacaktır. Evde kendiniz suyu tahliye ederek su akıtmasını engelleyebilirsiniz. Bunun dışında eğer sorun halen devam ediyorsa firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kombi Patlamalı Yanıyor

Kombi normal çalışma şekline göre daha anormal çalışıyor ise gaz birikmiş ya da gecikmeli ateşleme sonucu anormal yanma gerçekleşir. Kombi patlamalı yanıyor ise temelinde birden fazla neden yatar. Öncelikle bakımı yapılmayan kombiler sağlıklı ateşleme yapamaz. Sebebi de çakmakların kirli olması ile alakalıdır. Tıkalı gaz memeleri normal gaz geçişi yapmadığı zamanda anormal bir ses çıkarır. Doğalgaz her zaman tehlike oluşturan bir maddedir. Dolayısıyla normal çalışma şeklinden daha başka bir şekilde çalışırsa kişiler daha tedirgindir.

Kombiden Sıcak Su Gelmiyor

kombiden sicak su gelmiyor

kombiden sicak su gelmiyor

Sıcak su arızaları her kombi markasına göre değişkenlik gösterse de genellikle diyafram contası ile alakalıdır. Kombiden sıcak su gelmiyor diyerek firmamıza başvurursanız teknik bir müdahalenin gerektiğini tarafınıza bildiririz. Diyafram sistemli kombilerde sorun genellikle bu parça ile alakalıdır. Eğer değilse de su akış şalterinde ya da tribününde sorun vardır. Teknik bir müdahale ile çözüme kavuşturacağımız bir arızadır.

İlginizi Çekebilir  Kombi Arızaları Nelerdir

Kombi Arızaları ve Çözümleri

Firmamız kombi arıza ve çözümleri konusunda profesyonel hizmet verirken kombinizden yüksek performans almanıza da yardımcı olur. Çözüm odaklı faaliyet gösteren firmamızın hizmetleri kalıcıdır. İş garantili hizmet veren firmamız kombi sorunlarınıza ekonomik çözümler sunarak yaşam alanlarınızda konforlu olmanıza imkân sağlar.

Kombi Ses Yapıyor

Kombi ses yapıyor ve normale göre daha gürültülü çalışıyorsa birden fazla nedeni olabilir. Teknik destek almanız gereken bir sorun olduğunu bilmelisiniz. En belirgin arıza nedeni ise fan motoru arızasıdır. Müdahale edilmemesi diğer aksamlara zarar verdiği gibi kombinizi yenilemenize de gerek bırakır. Bu yüzden ses yapıyorsa mutlaka müdahale edilmesi gerektiğini bilmelisiniz.

Kombide Kırmızı Işık Yanıyor

Kombide kırmızı ışık yanıyor ise birçok soruna karşılık yorumlanabilir. Basınç düşük olduğunda, parçaların herhangi birinde sorun olduğunda, resete ihtiyaç duyduğunda ve dairede gaz olmadığında kırmızı ışık yanar. Panik yapmadan firmamız ile iletişime geçerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

— 1 Comment —

Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!