İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Firmamız yılın her günü sizlere sağlamış olduğu  Kombi servisi hizmeti ile kombilerinizin tüm sorunuyla profesyonel olarak ilgilenmektedir. Büyük ya da küçük her türlü kombi markası hakkında bilgili olan ekibimiz bu konuda gereken eğitimleri almış ekip arkadaşlarımız ile sizlere tam destek sağlamaktadırlar. Sizlere hem sıcak su hem de ısınma konusunda tasarruflu bir hizmet sunan kombiler zamanla sorunlar çıkarabilir.

Aslında çok hassas olan kombiler doğru ekip ve doğru tekniklerle ile kontrolü sağlanmadığında büyük aksilikler ortaya çıkarak sizleri oldukça büyük maddi, manevi zararlara sokabilir. Kombinizde meydana gelen aksaklıkları önemseyerek zamanında müdahale edilmesi için ekibimizden yardım alarak bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Kombi sorunları için aman geçer ya diyip beklemeniz veya bu konuda yeterince bilgisi olmayan kişilerden yardım almanız büyük zararlarla karşı karşıya kalmanıza yol açacaktır. Kombileriniz sizlere bozulmadan önce zaten birkaç işaret vererek aslında bakım veya tamir zamanı hakkında sizleri bilgilendirir.

Kombi Montaji

Kombi Montaji

Kombi Montajı

Yıllar boyu edinmiş olduğumuz tüm tecrübe ve ustalıklarımızla aradığınız o kombi servis hizmetini güler yüzlü olarak vererek sizleri asla hayal kırıklığına uğratmayız. Yaz kış demeden yılın her günü kesintisiz olarak sizlere fayda sağlayan kombiler, aslında bakımları yapılmadığında çok hassas olurlar. En ufak bir sorunda bile çalışmayarak veya aksaklıklar yaşatarak sizleri zor durumda bırakacak olan kombilerinizin gelin zamanında bakım ve tamir hizmetini yaptırın.

Firmamız hem bakım, hem tamir hem de kombi montajı hizmetini bir arada vererek tam anlamıyla bir servis imkânı sunar. Kombi servisi için vermiş olduğunuz son kuruşa kadar hak eden çalışanlarımız sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak ilk hedefleri bu yönde olur. Kombi montajı konusu bilgi gerektiren ve deneyim gerektiren bir konu olduğu için montaj için her firmaya güvenmeniz büyük zararlara girmenize yol açabilir.

Firmamız her markada ki bilgi ve deneyimlerini kombi montajı için de kullanarak doğru konumlandırılmış, doğru kurulmuş bir kombi montajı hizmetini vermektedir. Kombilerinizin doğru konumlandırılması, boruların doğru yerleştirilmesi, daha sonraki zamanlarda sizleri zora sokmayacak şekilde olması gerektiği için bu konuda da sizlerin onayını almadan asla hareket etmeyiz.

 

Kombi Servisi Ücretleri 

Günümüz tasarruf devri! Artık neye elimizi uzatsak ateş pahası olduğu için birde evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan kombi sorunlarınızın için oldukça büyük miktarlarda bedeller ödemenize gerek yoktur. Isınmanın tasarruflu yolu olan kombileriniz zamanında bakımı yapılmadığında sizlere yüksek tutarlı faturalar ile geri dönecektir. Firmamız tarafından alacağınız kombi servisi ücretleri yılın her günü aynı kalarak, sizlere zarar vermez.

Firmamıza telefon numaralarımızla ulaşabilir veya resmi web sitemizi de ziyaret ederek iletişime geçerek kombiniz hakkında ki sorun için yardım alabilirsiniz. Kombileriniz sizlere aslında tamir veya servis ihtiyacı olduğunu bazı ipuçları ile belli eder. Artık eskisi gibi ısınma performansı sağlamayan kombilerinizin üstüne üstük birde oldukça yüksek tutarlı faturaları ile canınızı sıkar. Bazen de bir sorun olduğunu sesli çalışmasından anlayabileceğiniz kombileriniz için zaman kaybetmeden firmamız ile görüşüp servis randevusu alabilirsiniz.

Rakip firmalara göre en uygun ve en ucuz fiyat garantisi veren kombi servisimiz aynı zamanda kaliteli bir hizmet detayını, profesyonel çalışanlarımız ile sizlere sunmaktadır. Bizi aradığınızda sizlere en yakın şubemize yönlendiren çalışanlarımız beklemeden kombi servis hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır 

Kombi Bakimi Nasil Yapilir

Kombi Bakimi Nasil Yapilir

İnsanlara kombi bakımı nasıl yapılır veya kombi bakımı için neler yapıyorsunuz dediğinizde çoğunlukla kombi bakımını kendim yapıyorum cevabını alırsınız. Fakat kombi bakımı evde kendi kendinize yapacağınız bir durum olamadığı gibi yanlış bir hamlenizde tamamen kombinizi kaybetme veya büyükçe masraflara girmeniz an meselesi olur.

Kombi bakımını kendim yapıyorum diyenler, çoğunlukla kış aylarına girmeden kombilerinin pis suyunu akıtarak kombilerinin bakımını yaptıklarını iddia ederler. Bu yalnızca yaz boyu çalışmayan kombilerinizde biriken pis suyun atılması için yapılan bir işlemdir. Yani iddia edilen gibi kombi bakımını içermez.

Kombi bakımı için mutlaka profesyonel bir firmadan kusursuz hizmet almanız gerekmektedir. Firmamız tüm kombi markalarında sizlere kombi bakımı hizmeti verir. Kombilerinizin içten dışa tamamen bakımını sağlayan ekibimiz yılda periyodik olmak üzere iki kez kombilerinizin bakımını sağlayarak ısınmada tam olarak tasarruf ettirir.

Kombileriniz için kullandığımız tüm araç gereç ve bakım ürünlerimiz insan sağlığına zararsız ürün içeriklerindendir. Kombi bakımı için önceliğimiz kombinin içerisindeki tüm malzemeleri sorunsuz çalışması için temizlemektir. Daha sonra peteklerin içi ve dışı aynı şekilde temizlenerek bakımı tam anlamıyla sağlanır. Zamanında yapılmayan ve ertelenen kombi bakımları sizlere daha büyük zararlar açacağını unutmayın!

Kombi Yedek Parca

Kombi Yedek Parca

 Kombi Yedek Parça

Doğru bir şekilde iş ahlakıyla ve iş prensipleriyle işini yapan firmamızdan kombi servisi üzerine istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Üstelik kombi servisini gerçekleştirecek olan ekibimiz yılın her günü bekletmeden sizlerin istediği tarihe randevu vererek sınırsız hizmet içeriği sağlamaktadır. Kombilerinizin tam olarak iyi bir performans vermesi, ısının farklı odalarda aynı eşitlikle verilmesi, peteklerin üst ve alt kısmının sıcakları aynı olması için sizlere gereken servis hizmetini vermekten gurur duyarız.

Olasılı kombi arızaları için sizlere orijine  kombi yedek parça hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız tüm yedek parçalar garantili olup, kombinizle yüzde yüz uyumludur. Kombilerinizden sıcak su gelmediğinde, ateşleme yapmadığında ve sürekli arıza kodu verdiğinde hemen firmamızı arayarak kombi servisi hizmeti alabilirsiniz. Sizleri zor durumda bırakmadan zamanında adresinizi ziyaret ederek sorununuza ekonomik çözümler ile cevap vermekteyiz.

Tüm ekibimiz bu konuda en iyi çözümleri sunacak olan deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Kombinize yerinde müdahale ederek aklınıza hiçbir soru işareti takılmamasını sağlamaktayız. Ayrıca tüm yedek parçalarımız kombileriniz ile uyumlu olacak ve kombiniz eskisinden de daha iyi bir performans gösterecektir.

 İstanbul Kombi Servisi

İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız olası kombi sorunları ve kombi arızaları, kombi montajı, kombi bakımı kısacası tüm kombi servis hizmetleri için  İstanbul kombi servisi firmamızı arayabilirsiniz. Zamanında ve yerinde müdahale ile kombilerinizin ilk günkü gibi çalışmasını sağlayacak olan ekibim

Biz her türlü arıza hakkında yeterince mesleki deneyim, tecrübeye sahip kişilerdir. Sizlerin güler yüzü ve memnuniyetinizi sağlamak adına, kombilerinize karşı hassas olan ekibimiz, tertipli, düzenli, temiz bir iş çıkararak servis hizmetimizden memnun kalmanızı sağlar. Rakip firmalar arasında hem fiyat garantisi hem de en kaliteli, en iyi kombi servis hizmeti vermeyi başaran firmamıza mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bizi aradığınız andan itibaren sizlerle iletişimi kesmeyen ekibimiz, sizlere uyan gün ve saatte söz verdiği gibi kapınızda hazırlıklı bir şekilde olacaktır. Telefon görüşmemizde bizlerle paylaştığınız kombi sorununuz ile ilgili tüm ekipmanını yanında getiren ekibimiz en kısa süre içerisinde sizlere kusursuz bir hizmet kalitesi sunar. Tüm kombi sorunları için bizi arayabilir ve hizmetlerimizden uygun fiyatlı olarak yararlanabilirsiniz.

Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!