İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

kombi calistigi halde petekler isinmiyor

Kombi Çalıştığı Halde Petekler Isınmıyor

Kombi Çalıştığı Halde Petekler Isınmıyor ise birçok nedeni olabilir. Kendi çapınızda müdahale etmek yerine firmamız ile irtibata geçerek petekleriniz için kalıcı çözümler arayabilirsiniz. Tesisat arızaları ya da peteklerin bakımlarının iptal edilmesi sonucu ısıtmayan peteklerin çözümleri genellikle daha az maliyetlidir.

Kombi Çalıştığı Halde Petekler Isınmıyor

Kombi petekleri ısıtmıyorsa eğer petek temizliğinin ihmal edilmesi söz konusu olabilir. Kış aylarında eksikliğini daha çok hissedeceğimiz peteklerin bakımının yapılmaması doğrudan performansını olumsuz yönde etkiler. Bu da daha çok yakıt tüketimi yüksek doğalgaz faturaları demektir. Kombi Çalıştığı Halde Petekler Isınmıyor ise birçok nedeni olabilir. Kendi çapınızda müdahale etmek yerine firmamız ile irtibata geçerek petekleriniz için kalıcı çözümler arayabilirsiniz. Tesisat arızaları ya da peteklerin bakımlarının iptal edilmesi sonucu ısıtmayan peteklerin çözümleri genellikle daha az maliyetlidir.

Kalorifer Peteği Isınmıyor

Kalorifer peteği ısınmıyor ise devir daim pompasında bir arıza söz konusu olabilir. Devir daim pompası arızalı ise suyu pompalamaz. Pompalanmayan su da peteklere ulaşamadığı için petekler ısınmaz. Buna bağlı olarak da ortamın sıcaklığı daha da düşer. Devir daim pompasının arızasının giderilmesi düşündüğünüz kadar maliyetli değildir. Kısa sürede değişimi yapılabilen bir parça olup kombinin performansını yükselten özelliğe sahiptir. Kombi bakımları sırasında kontrol edildiği sürece uzun vadede sorun çıkarmayan bir parçadır.

Petekler Neden Isınmıyor

Peteklerin bazı sorunları tesisat sistemine de bağlıdır. Tesisatta bir arıza olması durumunda alanında uzman firmalar ile görüşme yapmanız gerekir. Petekler neden ısınmıyor diyerek firmamıza başvurduğunuz zaman çalışanlarımız tarafınıza gelip sorunu tespit edip çözüme ulaştırır. Genellikle peteklerin ısıtmamasının sebeplerinden birisi de giriş ve çıkış filtrelerindeki tıkanmalardır. Kombiye gelen su şebeke suyu olduğu için sularda biriken tortu ve kir birikip filtreleri tıkar. Zamanla peteklerin içerisinde biriken pislikler peteklerinizin performansını olumsuz yönde etkiler. Peteklerin tıkanmaması ya da bu tip bir sorun çıkarmaması için düzenli kombi bakımlarını yaptırmanız gerekir.

İlginizi Çekebilir  Petek Temizligi

Kalorifer Peteklerinin Altı Isınmıyor

Kombi peteklerinizi ısıtmıyor ise mutlaka atladığınız bir konu vardır. Genellikle bakımların yapılması kombinin işlevselliğini arttıran bir işlemdir. Kalorifer peteklerinin altı ısınmıyor ya da kısmen ısınıyor ise bu sorun için firmamızı çağırmanız gerekir. Sorunu tespit edip müdahale ederek mağduriyetinizi minimum seviyeye indireceğimizden emin olabilirsiniz. Kombi kullanıcıları her sorunu kendi çapında çözebilmeleri mümkün değildir. Bu yüzden kombi arızalarınızı çözmemiz hususunda firmamızdan destek alabileceğinizi unutmamalısınız.

Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!