İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombi bakımı özellikle kombinelerin verimi ve dayanıklılığı için çok önemlidir. Kullanmakta olduğunuz kombiyi daha verimli ve aynı zamanda arıza yapmadan uzun yıllar boyu kullanabilmek için kombi bakımı yapılması gerekmektedir. Kombinizin durumunu gözden geçirmek için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlarla bu hizmeti vermektedir. Alanında uzman personellerimiz kombinizin bakım ve temizliğini titiz bir şekilde yapmaktadır. Yılda en az 1 defa yapılması gereken bakım ile cihazınızı çok daha sağlıklı bir şekilde kullanabiliyor olacaksınız. Bakımı yapılan kombi daha verimli çalışacaktır. Enerji tüketimi çok daha az olacak ve arıza yapma riski en az düzeye inecektir. Bu sayede kış aylarında beklenmedik arızalarla ve maliyetlerle karşılaşmamış olacaksınız.

 

kombi bakimi ne zaman yapilmali

kombi bakimi ne zaman yapilmali

Bakım Ne Zaman Yapılmalı?

Bu noktada önemli konulardan biri de kombi bakımı ne zaman yapılmalı sorusudur. Çoğu müşterimiz bu konuda yeterli bilgiye sahip değildir. Biz de firma olarak bu konuda gerekli bilgilendirmeyi yapmak istiyoruz. Firmamız kombi servisi hizmetlerinde rakipsizdir. Geniş bir hizmet alanında bu hizmetleri sunmaktadır. Kombi tamiri hizmetlerini yılın 12 ayı verebilmektedir. Bakım için en uygun zaman ise ilkbahar ve yaz aylarıdır. Bu dönemde cihazın bakımını mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz. Henüz kombisine bakım yaptırmamış olanlar ise kış ayları gelmeden bakım işlerini tamamlamalıdır. Farklı nedenlerden dolayı belirtilen dönemlerde bakım yaptıramamış olanlar ise kış aylarında haftanın 7 günü faydalanabilirler.

 

kombi bakimi gerekli mi

kombi bakimi gerekli mi

Bakım Gerekli Mi?

Kombi cihazları elektronik aksamı çok fazla olan ürünlerdir. Hassas bir çalışma düzeneği bulunmaktadır. Hava, gaz ve su ile çalıştığı için zamanla filtreler ve diğer parçalar tıkanabilmektedir. Bu durum da kombinin verimini düşürmektedir. Verimi düşen kombi daha fazla enerji sarf edecek ve aynı zamanda ısı verimliliği düşmüş olacaktır. Bunun yanında da arıza riskleri de çok fazla artmış olacaktır. Bu noktada kombi bakımı gerekli mi sorusu akıllara gelebilir. Bakım kesinlikle gerekli bir iştir. Her kombi yılda en az 1 defa olmak üzere bakım ve kontrolden geçmelidir. Bakım, temizlik ve kontrolleri yapılan kombi çok daha verimli çalışacaktır. Az enerji sarf edecek ve aynı zamanda olası arızalar da önlenmiş olacaktır.

Bakım Nasıl Yapılır?

Kombi servisi uzmanlık isteyen bir iştir. Piyasada bakım hizmeti veren pek çok firma mevcuttur. Bu noktada kombi bakımı nasıl yapılır diye merak edenler için bazı detaylardan söz etmek istiyoruz. İşin uzmanı olmayan bakım firmalarından kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Firmamız servis tecrübesi anlamında oldukça uzmandır. Kombi servis hizmetleri profesyonel ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Hizmet kapsamında kombinizin genel temizliği titizlikle yapılmaktadır. Tüm filtreler sökülerek temizlenmektedir. Bunun dışında parçalar gözle ve elle kontrol edilmektedir. Her türlü kontrol yapıldıktan sonra çalışır halde kombi teslim edilmektedir.

Bakım Ne Kadar?

Bu hizmet firmamız tarafından çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Özellikle kombi bakımı ne kadar diye merak edenler firmamızı hemen arayabilir. Firma yetkililerimiz her konuda olduğu gibi fiyat konusunda da gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı bakımı için doğru yerdesiniz. Firmamız bakımını yaptığı kombi için 1 yıl servis desteği sunmaktadır. Bu sayede 1 yıl boyunca kombinizi güvence altına almış olursunuz. Düşük masraflardan kaçmayarak kombinizin bakımını yaptırın ve daha verimli kullanın. Kombi servisinde uzman olan firmamız 7/24 hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!