İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

kombi bakimi ne zaman yapilmali

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

Kombi Bakımı ne zaman yapılmalı ? Kombiler kış aylarından 7/24 çalışan, sıcak su ısınma gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılayan beyaz eşya kategorisinde önemli bir yere sahip olan cihazlarından arasındadır. Kombi bakımı profesyonellik gerektiren bir iş olmakla beraber cihazınızın ömrüne ciddi anlamda fayda sağlayan bir işlemdir.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

Kombi bakımları her cihazın performansını olmasını gerektiği düzeye getiren bir işlemdir. Kombi Bakımı ne zaman yapılmalı diye sorarsanız yılda iki defa mutlaka yapılmalıdır. Bakım işlemi sonrası daha az fatura ödeyip daha uzun süre ısınabilmeniz mümkündür. En fazla iki en az bir defa mutlaka bakımlarını yaptırmanız cihazınızı kullanma sürenize de fayda sağlar.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı için tedarikli gelmek gerekir. Bu tedariklikten kasıt bakım sırasında parça değiştirilme ihtimaline karşı önlemdir. Kombi bakımı nasıl yapılır ya da randevu almanız gerekiyor mu diye merak ediyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kombi bakımı işleminde ilk sıra filtrelerindir. Filtreleri temizleyerek tıkanıklık sorunları gözden geçirilir. Su barı, su basıncı, baca ve ısı sensörleri, genleşme tankı ve su sızdırma durumu detaylı bir şekilde kontrol edilir. Deforme olmuş ya da olacak tüm aksamlar sizin onayınız ile birlikte değiştirilir.

Kombi Bakımı Kaç Senede Bir Yapılır?

Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılmak zorundadır. Yakıttan tasarruf edebilmeniz cihazınızı uzun süreli kullanabilmenizi sağlayan en büyük etken kombi bakımlarıdır. Kombi bakımı kaç senede bir yapılır diye merak ediyorsanız firmamızın resmi web sitesinde yer alan bilgilendirmeleri okuyabilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için de firmamızın iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Kombi bakımı yapılmazsa ne olur derseniz; cihazınızı kullanma süresini düşer. Bunun yanında cihazınız aniden bozulup sizi mağdur edebilir. Arızaların maliyetleri beklediğinizden daha yüksek de olabilir. Daha fazla doğalgaz faturası ödemenize rağmen istediğiniz kadar ısınmayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Gerekli Mi?

Kombi bakımı gerekli mi, yaptırmasak ne olur demek yerine neden yaptırmanız gerektiği konusunda araştırmalar yapmanız daha bilinçli bir tüketici olabilmeniz hususunda daha çok avantaj sağlar. Kombi bakımlarını gereksiz olarak düşünen birçok kullanıcı hizmetten yararlandıktan sonra ne derece gerekli olduğunu daha iyi anlıyorlar. Bu yüzden firmamız her kombi montaj, bakım ve onarım hizmetlerinde müşterilerini uyarmaktadır.

Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!