İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

kombi atesleme yapiyor sonra sonuyor

Kombi Ateşleme Yapıyor Sonra Sönüyor

Kombi ateşleme yapıyor sonra sönüyor ise birçok nedeni olabilir. Müşterimiz bu sorun ile bize başvuruyorsa önce uzaktan danışmanlık hizmeti vererek sorunu çözmeyi hedefleriz.

Kombi Ateşleme Yapıyor Sonra Sönüyor

Kombi ateşleme yapıyor sonra sönüyor ise birçok nedeni olabilir. Müşterimiz bu sorun ile bize başvuruyorsa önce uzaktan danışmanlık hizmeti vererek sorunu çözmeyi hedefleriz. Kombiler yaz kış sürekli tercih ettiğimiz cihazlarımız arasındadır. Özellikle kış aylarında daha çok tercih ettiğimiz kombilerin bakımlarının ihmal edilmesi birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Ateşleme sorunu da sürekli karşılaştığımız sorunların arasındadır. Eğer ki tariflerimiz doğrultusunda sorun çözülemiyorsa bu durumda servisimiz tarafınıza gelerek soruna müdahale eder. İyonizasyon elektrodu oksitlenme ya da paslanma yapmış olabilir. bunun müdahalesi uzmanlık gerektireceği için firmamıza başvurmanız gerekir. bir başka sorun da kombinizin beyni ya da elektronik kartı arızalı olabilir. aynı zamanda gaz valfi denilen parça da arızalı olabilir.

Kombi Ateşleme Yapmıyor Nasıl Yapılır?

Kombi ateşleme yapmıyor nasıl yapılır şikayeti ile firmamıza başvurursanız öncelikle uzaktan destek ekibimiz devreye girer. uzaktan destek ile kombinizi resetlemenizi isteriz. Resetlenen kombi ateşleme yapmıyorsa ise teknik bir desteğe ihtiyacınız vardır. Firmamız yine resetleme işlemini yaparak tüm parçaları teker teker kontrol ederiz. Kontrol işlemi sırasında tüm ihtimaller göz önünde bulundurulur. Ateşleme sorunun temelinde kombi bakımlarının ihmal edilmesi yatar. Genellikle bu sorunun çözümü aynı gün içinde çözüme kavuşur.

İlginizi Çekebilir  Kombinin Fazla Suyu Nasıl Boşaltılır

Kombi Ateşleme Yapmıyor

kombi atesleme yapmiyor

kombi atesleme yapmiyor

Kombi özellikle kış aylarında daha çok ihtiyaç duyduğumuz bir cihazdır. Aniden bozulması demek ısınmamak, yemek pişirme ve sıcak su ihtiyacımızın gerçekleşmemesi demektir. Bu ihtiyaçlarımızı belli bir süre karşılayamamamız her açıdan dezavantajdır. Kombi ateşleme yapmıyor diyerek firmamız ile iletişime geçerseniz kısa sürede sorunun kaynağını bulup size kalıcı çözümler sunabiliriz. Ateşleme yapmamasının temelinde; gaz girişlerinde sorunlar, gaz ile ilgili bir sorun ya da arızalı parçalardır. Tüm bunların tespit edilip sorunun giderilmesi de maksimum bir günü bulur. Kombi arızalarına kısa sürede çözüm istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Peteklerde Ateşleme Yapmıyor

Kombiler doğalgaz kaynaklı bir cihaz olduğu için ateşleme sistemi ile çalışır. Kombi tamiri sorunları içerisinde sıkça karşılaşılan sorun ateşlemedir. Kombi peteklerde ateşleme yapmıyor ise ana kartında ya da gaz valfinde bir sorun olabilir. Aynı zamanda peteklerin bulunduğu sensörlerde arızaya geçmiştir. Bu sorunu çözümlemek ise firmamızı ile iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede sorunu tespit edip çözüme kavuşturan firmamız kombinizi eski performansına dönüştürecektir.

 

— 1 Comment —

Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!