İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

dogalgaz tesisati nasil yapilir

Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır

Doğalgaz tesisatı nasıl yapılır diye yönlendirilen soruların tüm cevaplarına resmi web sitemizden ulaşabilirsiniz.Doğalgaz tesisatı hemen hemen ülkemizde birçok şehirde faaliyete geçmiştir. Yakıttan tasarruf edeceğiniz bir ısınma aracı olmasının dışında aynı andan birden fazla fayda sağlayan özellikli bir cihazdır. Dairenize gelen kadar birçok işlemden geçen doğalgaz dikkatli bir şekilde döşenmek zorundadır.

 

Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır

Doğalgaz tesisatı hemen hemen ülkemizde birçok şehirde faaliyete geçmiştir. Yakıttan tasarruf edeceğiniz bir ısınma aracı olmasının dışında aynı andan birden fazla fayda sağlayan özellikli bir cihazdır. Dairenize gelen kadar birçok işlemden geçen doğalgaz dikkatli bir şekilde döşenmek zorundadır. Can ve mal güvenliği açısından döşenme sırasındaki titizlik, kullanılan malzemelerin birinci kalitede olması firmamızın üzerinde durduğu konuların arasındadır. Doğalgaz tesisatı nasıl yapılır diye yönlendirilen soruların tüm cevaplarına resmi web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

dogalgaz tesisati nasil dosenir

dogalgaz tesisati nasil dosenir

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Ana vanadan binaya, binadan da daireye kadar gelen doğalgaz bağlantısı doğalgaz döşemesi ile mümkündür. Daire içi doğalgaz tesisatı yapılmadan önce tesisat borularının daire içersine döşenmesi, kombi ve peteklerin projelerinin çizilmesi ve gerekli tüm ruhsat işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir.

 

bina ici dogalgaz tesisati nasil yapilir

bina ici dogalgaz tesisati nasil yapilir

Bina İçi Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır

Şartnamelere uyulmuş bir şekilde çizilen doğalgaz projesi bina içine gelene kadar birçok emniyet tedbirleri alınarak yapılır. Her binanın ana vanaları vardır. Bu ana vanalardan binalara ardından da daireye yayılan doğalgaz projelere uygun bir şekilde yapılmalıdır. Ana kesme vanası, kolon borusu, dağıtım borusu, sayaç bağlantı hattı, ayrım hattı, tüketim hattı ve cihaz bağlantı hattı bina içi doğalgaz tesisatı kapsamında yerleştirilen parçalar arasındadır. Boruların döşenmesi sırasında sızdırmazlık testi en çok dikkat edilen işlemdir.

İlginizi Çekebilir  Daire İçi Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır

 

daire ici dogalgaz tesisati nasil yapilir

daire ici dogalgaz tesisati nasil yapilir

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır

Isınma araçları içerisinde doğalgaz en çok tercih edilendir. Çevre dostu olmasının yanı sıra kullanımının ergonomik oluşu tercih edilme sebeplerinden en öne çıkanlarıdır. 7/24 hiç kesintisiz bir şekilde ısınmak, sıcak su ihtiyacınızı karşılamak ve ocağınıza doğalgazın gelmesi daire içi tesisat ile daha mümkündür. Daire içi doğalgaz tesisatı nasıl yapılır konusu ise oldukça hassas bir ayrıntıdır. Her firmanın yapamayacağı bir iş olup uzmanlık gerektirir.

 

 

Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!