İstanbul

Avrupa Yakası

Her Gün : 24 Saat

24 Saat Kombi Servisi

Şimdi Ara

0537 737 9460

Garantili Servis

Hizmetlerimiz 1 Yıl Garantilidir

dogalgazdan tasarruf etmenin yollari

Doğalgaz Faturası Nasıl Az Gelir

Doğalgaz faturası nasıl az gelir sorusu özellikle kış aylarını yoğun olarak yaşadığımız şu günlerde oldukça fazladır. Günümüzde doğalgaz kullananların sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Her yıl artan doğalgaz zamları da tüketicilerin tasarruf arayışında olmalarına neden olmaktadır.

Doğalgaz Faturası Nasıl Az Gelir

Günümüzde doğalgaz kullananların sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Her yıl artan doğalgaz zamları da tüketicilerin tasarruf arayışında olmalarına neden olmaktadır. Doğalgaz faturası nasıl az gelir sorusu özellikle kış aylarını yoğun olarak yaşadığımız şu günlerde oldukça fazladır.

dogalgaz faturasi nasil az gelir

dogalgaz faturasi nasil az gelir

Doğalgaz Tasarruf Yöntemleri

Doğalgaz kullanıcılarının birçoğu bilinçsiz kombi tasarrufu yaparken aslında daha çok maliyetlere neden olduklarını bilmiyorlar. Doğalgazın sıcaklık ayarını sürekli değiştirmek doğalgaz tasarruf yöntemleri arasında denenen fakat daha çok doğalgaz tüketimine neden olan bir olaydır. Bunun yerine doğalgazdan tasarruf etmek istiyorsanız doğalgazınızın ısı ayarını sürekli aynı derecede tutmanız gerekir. Aniden azalan aniden yükselen sıcaklık ayarları daha fazla doğalgaz tüketimi demektir. Petekleri kapatacak uzun perdeler kullanmak yerine daha kısa perdeler tercih etmeniz gerekir. Bunun dışında mobilya veya daha başka aksesuarları peteklerinizin önünü kapatmamalıdır. Bunun dışında kombi bakımlarını düzenli yaptırmanız da yakıt tasarrufu açısından büyük avantaj sağlar.

 

Doğalgazdan Tasarruf Etmenin Yolları

Kış aylarında daha çok kullanılan kombiler bütçenizi de zaman zaman zorlayabilir. Kulaktan duyma bilgiler yerine doğalgazdan tasarruf etmenin yolları nelerdir bunu araştırmak karlı çıkmanıza da olanak sağlayacaktır. Firmamız kombi bakımlarının ciddi anlamda fayda sağladığını her fırsatta siz değerli müşterilerine bildirmektedir. Kombi bakımları yakıttan tasarruf etmenize imkân sağladığı gibi cihazınızın ömrünü de uzatmaktadır. Bu yüzden kombi bakımları tasarruf etme yolları arasında ilk sırada yer alır.

dogalgazdan tasarruf etmenin yollari

dogalgazdan tasarruf etmenin yollari

Doğalgaz Tasarrufu İçin Petek Kapatmak

Yüksek faturadan korkan birçok kullanıcı tasarruf edebilmek için kendi geliştirdiği yöntemleri dener. En çok yapılan bir başka yöntemlerin arasında doğalgaz tasarrufu için petek kapatmak yer alır. Firma olarak bu yöntemin yanlış olduğunu her fırsatta tarafınıza bildirmekteyiz. Peteklerin sayısını düşürmek tasarruf değil aksine zarardır. Mevcut ısısını koruyamayan kombi sürekli ortamın havasını ısıtmak için bir tüketim yapmak durumunda kalır. Petek kapalı olan odalardan gelen soğuk mevcut ısının derecesini de düşüreceği için daha çok yakıta neden olur. Bilinçsiz tasarruf yöntemlerini denemek aynı zamanda cihazın bozacağı gibi tasarruf etmenize de mani olur.

İlginizi Çekebilir  Kombi Ateşleme Yapıyor Sonra Sönüyor
Comments are closed.
Kombi Servis Ekibi

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. 

Size hızlıca ulaşabilmek için Kombi Servis Ekibi Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Her marka kombileriniz ve peteklerinizde olabilecek tüm problemleri tespit edip ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş cihazları kullanıyoruz.

 

error: Content is protected !!